Vodafone Kamu Avantaj Hakkında

Vodafone Kamu Avantaj, Kamu çalışanlarımıza özel avantajlar ve servislerden oluşan, avantajlı dünyası sürekli yenilenen çok yönlü bir programdır. Vodafone Kamu Avantaj üyesi olabilmek için, Cep Kamu tarifelerinden herhangi birini kullanıyor olmak yeterlidir

Vodafone Kamu Avantaj ile sunduğumuz hizmetler;

- Cep Kamu tarifeleriyle benzersiz fiyatlar ile gönül rahatlığıyla konuşabilirsiniz.
- Kamupanya ile çok avantajlı fiyatlar ile online alışveriş yapabilirsiniz.
- Kamu Akademi ile Wall Street Institute’un hazırladığı KPDS İngilizce Hazırlık Paketi’nden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
- 1414 Kamu Haber Paketi ile Kamuluları ilgilendiren tüm regülatif değişiklikler ve iş olanaklarından ücretsiz olarak anında haberdar olabilirsiniz.
- Yeşil Pasaport ile yurtdışında da yurtiçi fiyatlarıyla konuşabilirsiniz!

Vodafone Kamu Avantaj hakkında detaylı bilgi için;


Vodafone Hakkında

GSM (Küresel Mobil İletişim) sektöründe hizmet sunmak amacıyla 1994 yılında faaliyete geçen Telsim, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur. Vodafone, İngilitere'de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere'nin ilk mobil görüşmesini yapmıştır. Şebekenin adı, cep telefonları üzerinden ses ve veri servislerinin sunulmasını simgelemek amacıyla Vodafone olarak seçilmiştir.

İştirakleri, ortakları ve yatırımlarıyla Avrupa Kıtası'nda, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Uzak Doğu'da önemli bir konuma sahip olan Vodafone Grup, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Vodafone Grup, ses ve veri iletimi de dahil olmak üzere, 5 kıtada geniş bir yelpazeye sahip mobil telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Vodafone 5 kıtada, 30 ülkede faaliyet yürüten, Aralık 2010 itibariyle yaklaşık 359 milyon müşterisi ve 40 şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın gelirlerine göre en büyük mobil iletişim şirketlerinden birisidir.

Vodafone, sahip olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil iletişim dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye'deki abonelerinin hizmetine sunmaktadır.


3DSecure
3DSecure
kamu avantaj